Türkiye'nin en iyi sürücü kursu !
Aspendos Sürücü KursuAspendos Sürücü KursuAspendos Sürücü Kursu
(PAZARTESİ-CUMARTESİ)
bilgi@aspendossurucukursu.com
MURATPAŞA/ANTALYA
Aspendos Sürücü KursuAspendos Sürücü KursuAspendos Sürücü Kursu

Antalya Sürücü Kursu Stajyer Ehliyet

Antalya Sürücü Kursu

Turist bakımından zengin ve kalabalık bir şehir olan Antalya’da birçok sürücü kursu firması bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi sürücü kurslarının da içinde, profesyonel ve amatör şekilde hizmet verenler bulunmaktadır. Sürücü kursları için amatör kelimesi, eğitim kadrosunun yetersiz ve kadroda bulunan eğitmenlerin deneyimsiz olması anlamında kullanılmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı, ehliyet almak isteyen kişiler, sürücü kursu firmaları arasında seçim yaparken mutlaka kurs referanslarına göz atmayı ihmal etmemelidir. Kaliteli ve profesyonel bir kadro ile eğitim veren firmaları tercih etmeniz, sadece sınavda başarılı olmanızı değil yeterli donanıma ulaşmanızı sağlayacaktır.

Antalya sürücü kursu eğitimi veren firmamız, sektöre öncülük eden ve uzman bir ekip kadrosu ile hizmet vermeye devam eden sayılı isimler arasında yer almaktadır. Firmamıza kayıt yaptıracak kişilerin araç kullanmayı bilmesi ya da bilmemesi hiç önemli değildir. Çünkü firmamıza kayıt yaptırdıktan sonra, profesyonel eğitimcilerimiz tarafından karşılanacak ve araç kullanımı hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğreneceğiniz eğitimler katılacaksınız.

Ehliyet almak için iki aşamalı sınavlara katılmanız gerekecektir. Ehliyet almaya hazırlanan kişilerin katılacağı ilk sınav teorik sınavdır. Trafik, çevre bilgisi, araç tekniği ve ilk yardım gibi konuları içermektedir ve elektronik ya da yazılı ortamda yapılmaktadır. Teorik sınavdan yeterli puanı alan her sürücü adayı direksiyon eğitimine geçmeye hak kazanmış olur. Direksiyon eğitiminde de başarılı olan kişiler ise ehliyet sertifikasını almaya hak kazanmış olur. Eğer sizlerde Direksiyon ve teorik sınavlarda bir kerede başarılı olmak istiyorsanız, Antalya sürücü kursu firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Stajyer Ehliyet Nedir ?

Antalya sürücü kursu firmamızda, uygulanan kurallar gereğince 2016 yılından beri ehliyet almak isteyen kişilere eğitimleri tamamlandıktan sonra stajyer ehliyet verilmektedir. Stajyer ehliyet, ilk defa ehliyet alacak adayların, sürücü belgelerine verilen isimdir. Stajyer ehliyetlerin bekleme süresi iki senedir ve gerekli kurallara uyulduğu takdirde, iki sene sonra normal ehliyete dönüşmektedir. Kişilere verilen stajyer ehliyet süreleri, iki senedir ve sürücülerden iki sene içinde toplam 75 ceza puanına ulaşmamaları istenmektedir. Aksi halde kişilerden ehliyetleri alınarak, psikoteknik testi talep edilmektedir. Bu testi başarılı bir şekilde geçen kişiler ehliyetlerini geri alabilecektir.

Leave A Comment